Esazande | ای سازنده
Esazande | ای سازنده
 1. هر گونه استفاده از ای-سازنده به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در زیر است : 

 

 • تلاش ای-سازنده نشر اگهی ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمیتواند صحت اگهی ها را تضمین کند و هیچ مسئولیتی در قبال اگهی ها بر عهده نمیگیرد.

 • مسئولیت استفاده از  اگهی های ای-سازنده بر عهده ی کاربر است و هیچ تعهدی در قبال خسارات مستقیم،اتفاقی،تبعی،غیر مستقیم و کیفری،ناشی از دسترسی و استفاده ی شما از ای-سازنده ندارد.

 • ای-سازنده هیچ قرارداد،تعهدنامه یا سندی را با اگهی دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمیکند.کاربران در هر لحظه قادر به ویرایش اگهی خود هستند.بنابراین ای-سازنده هیچ گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع اگهی درج شده نمیپذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش میدهد.

 • ای-سازنده هیچ سودی از معاملات نمیبرد و مسئولیتی نیز در قبالشان ندارد.

 • ای سازنده از هویت اگهی دهندگان و اگهی بینندگان اگاه نمیباشد.بنابراین کاربران باید خودشان جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

 • اگهی منتشر شده به مدت یک ماه بر روی ای-سازنده باقی میماند و در صورت عدم تمدید اگهی منقضی شده و پاک میشود.

 • هر اگهی باید نشان دهنده ی یک نوع کالا یا خدمت باشد.

 • پس از ثبت و انتشار اگهی امکان ویرایش اطلاعات تماس و همچنین دسته بندی اگهی و شهر وجود ندارد.

 • ای سازنده مختار به نپذیرفتن و یا حذف هر آگهی است که با قوانین و ضوابط مندرج در بخش قوانین وبسایت و اپ مطابقت نداشته باشند.

 • ای – سازنده در هر زمان مقتضی مختار به انجام تغییرات و یا کاهش یا افزایش قوانین استفاده از اپ و وبسایت بوده و نیازی به تایید مجدد از طرف کاربران ندارد فلذا کاربران بایستی همواره پیگیر تغییرات مندرج در بخش قوانین باشند.

 • «تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد ای سازنده محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر بنا بر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی در چهارچوب قوانین موضوعه کشور.»

  ۱-اطلاعاتی که توسط شما در سامانه ذخیره می شود:بخشی از اطلاعاتی که آدرس ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، تماس با مرکز تماس و ارتباط با مشتریان و یا روش‌های مشابه مثل تیکتینگ در آدرس ثبت می‌کنید. این اطلاعات ممکن است شامل نام، نام خانوادگی،شماره ملی، شماره تلفن، آدرس پست الکترونیکی، نشانی،کد پستی و زمان تماس ‌باشد
  ۲-اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سامانه ذخیره می‌شود:علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در آدرس ثبت می‌کنید، بعضی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از خدمات تولید می‌شود نیز در سامانه ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:
  الف-اطلاعات مربوط به لاگ سیستم
  ب-اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و اینترنت: ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ، وای‌فای و غیره را ذخیره کند. ثبت این اطلاعات برای بهینه سازی کیفیت ارسال و دریافت خدمات در دستگاه شما مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  پ-اطلاعات مربوط به آی پی و کوکی ها: محصول/برنامه از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های متناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
  ت-ای سازنده برای تسهیل استفاده از سامانه اطلاعاتی را بر روی دستگاه شما ذخیره می کند(local storage). این امر برای سرعت بخشی ارائه سرویس به کاربران است.
  ث- اطلاعات مکانی
  چه گونه از این اطلاعات استفاده می شود؟
  کنترل کیفی
  شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر
  بررسی شکایات
  تسهیل فرایند ها
  توسعه محصولات مرتبط
  ارتباط با کاربر
  بخش دوم
  دسترسی و محرمانگی:
  ۱-تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر بنا بر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی در چهارچوب قوانین موضوعه کشور.
  ۲-در مواردی ممکن است یک شخصیت حقوقی یا حقیقی دیگر به عنوان فراهم کننده خدمات (service provider) طی قرارداد با مجموعه اجازه دسترسی به برخی اطلاعات را یابد. این موارد صرفا به قدر ضرورت و تا حد امکان ارائه سرویس به کاربر است و به هر حال خارج از این قواعد حریم خصوصی نیست.
  ۳- محصول/برنامه امکان دارد مفاد حفاظت از حریم شخصی را در آینده تغییر دهد، ولی همیشه شما را در جریان این تغییرات – از طریق سامانه یا ایمیل و یا نشان دادن یک پیام مشخص و واضح روی آدرس قرار می‌دهد. ادامه استفاده از آدرس به معنای پذیرش تغییرات وارده است.»